Rol Las Pipa 10 Ton Penyelarasan Diri 2800 Mm Kanggo Menara Angin
✧ Pambuka
1. Kisaran diameter wadhah ana ing antarane 320-2800 mm.
2.Siji set daya / Siji set idler / Sistem kontrol listrik.
3. Pelanggan bisa nyetel rotator las 10 ton sing bisa nyetel dhewe miturut spesifikasine.
Rotator las penyelarasan mandiri 4,10 ton bisa dikontrol nganggo handbox lan pedal sikil.
5. Roda karet utawa roda baja sawise repuire sampeyan
6. Rotator las sing bisa nyetel dhewe gampang dioperasikake.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | Rol Las SAR-10 |
| Kapasitas Putar | Maksimal 10 ton |
| Kapasitas Pemuatan-Drive | Maksimal 5 ton |
| Kapasitas Pemuatan-Idler | Maksimal 5 ton |
| Ukuran kapal | 320 ~ 2800mm |
| Nyetel Cara | Rol penyelarasan dhewe |
| Daya Rotasi Motor | 1.1 KW |
| Kacepetan Rotasi | Tampilan digital 100-1000mm/menit |
| Ukuran rol | Ø300*150mm |
| Kontrol kecepatan | Penggerak frekuensi variabel |
| Roda rol | Baja dilapisi nganggo jinis PU |
| Sistem kontrol | Kabel pedal kaki 8m |
| Werna | Disesuaikan |
| Garansi | Setaun |
| Pilihan | Kapasitas diameter gedhe |
| Basis roda lelungan bermotor | |
| Kothak kontrol tangan nirkabel |
✧ Merek Suku Cadang
Kanggo bisnis internasional, Weldsuccess nggunakake kabeh merek suku cadang sing misuwur kanggo njamin rotator las tahan suwe. Sanajan suku cadang rusak sawise pirang-pirang taun, pangguna pungkasan uga bisa ngganti suku cadang kanthi gampang ing pasar lokal.
1. Pangowahan frekuensi saka merek Damfoss.
2. Motor saka merek Invertek utawa ABB.
3. Elemen listrik iku merek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kothak kontrol tangan kanthi tampilan kecepatan rotasi, maju, mundur, lampu daya lan fungsi mandheg darurat.
2. Lemari listrik utama nganggo saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset lan fungsi Stop Darurat.
3. Pedal sikil kanggo ngontrol arah rotasi.
4. Kothak kontrol tangan nirkabel kasedhiya yen dibutuhake.
✧ Kemajuan Produksi
WELDSUCCESS minangka pabrikan, kita ngasilake rotator las saka pelat baja asli kanggo motong, ngelas, perawatan mekanik, ngebor bolongan, perakitan, pengecatan lan pengujian pungkasan.
Kanthi cara iki, kita bakal ngontrol kabeh proses produksi miturut sistem manajemen mutu ISO 9001:2015. Lan njamin para pelanggan bakal nampa produk sing berkualitas tinggi.
✧ Proyek Sadurunge







