Rotator Las Fit Up 200T Hidrolik Konvensional Kanggo Butt Pipa
✧ Pambuka
1. Rotator las hidrolik diatur nganggo silinder lenga kanggo pipa tunggal serveral sing dilas bebarengan.
2. Pasang rotator las nganggo sistem dongkrak munggah/mudhun nganggo kontrol tangan nirkabel sajrone pengelasan butt.
3. Rotator las sing bisa nyetel pas horisontal uga kasedhiya kanggo pengelasan butt.
4. Pasang rotator las nganggo sistem dongkrak hidrolik nanging mung puteran idler.
5. Digunakake bebarengan karo rotator las sing nyetel dhewe utawa rotator las konvensional bebarengan.
6. Rotator las hidrolik nganggo sistem jacking, pasang rotator las nganggo kontrol tangan nirkabel.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | Rol Las FT-200 |
| Kapasitas Muatan | Maksimum 100 ton * 2 |
| Nyetel Cara | Hidrolik munggah/mudhun |
| Penyesuaian hidrolik | Munggah/Mudhun |
| Diameter Kapal | 800 ~ 5000mm |
| Daya Motor | |
| Cara lelungan | Lelungan manual nganggo kunci |
| Roda rol | PU |
| Ukuran rol | Ø600*645mm |
| Tegangan | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kothak tangan nirkabel |
| Werna | Disesuaikan |
| Garansi | Setaun |
| Sertifikasi | CE |
✧ Fitur
1. Kaloro bagean kasebut nduweni kemampuan pangaturan multi-dimensi gratis.
2. Pakaryan pangaturan luwih fleksibel lan bisa luwih nampung macem-macem jinis status sambungan las.
3. Rodha-V hidrolik nggampangake gerakan aksial menara.
4. Bisa ningkatake efisiensi kerja kanggo kekandelan tembok tipis lan produksi diameter pipa gedhe.
5. Rotator Pas Hidrolik kasusun saka rotator shift sing bisa diatur 3D, stasiun kerja hidrolik kanthi kontrol sing efektif.
6. Basis rotator digawe saka pelat sing dilas, kanthi kekuatan sing luwih dhuwur kanggo njamin ora ana kelengkungan sajrone wektu tartamtu.
7. Basis & boring rotator minangka proses sing dipasang kanggo njamin rotasi roller sing tepat.
✧ Merek Suku Cadang
1. Penggerak Frekuensi Variabel saka merek Danfoss / Schneider.
2. Motor rotasi lan tilring iku merek Invertek / ABB.
3. Elemen listrik iku merek Schneider.
Kabeh suku cadang gampang diganti ing pasar lokal pangguna pungkasan.
✧ Sistem Kontrol
1. Kothak kontrol tangan remot kanthi tampilan kecepatan rotasi, rotasi maju, rotasi mundur, miring munggah, miring mudhun, lampu daya lan fungsi mandheg darurat.
2. Lemari listrik utama nganggo saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset lan fungsi Stop Darurat.
3. Pedal sikil kanggo ngontrol arah rotasi.
4. Kita uga nambahake siji tombol mandheg darurat ing sisih awak mesin, iki bakal njamin pegaweyan bisa mandhegake mesin ing wektu pisanan sawise ana kacilakan.
5. Kabeh sistem kontrol kita kanthi persetujuan CE kanggo pasar Eropa.
✧ Proyek Sadurunge











