Posisi Las Hidrolik Pipa Beban Berat Kanthi Diameter Meja 1000mm
✧ Pambuka
1. Mesin iki digunakake kanggo nggampangake pengelasan, bisa dioperasikake nganggo mesin las, manipulasi pengelasan
2. Posisine bisa miring saka 0 nganti 120°, muter 360° nganggo VFD.
3. Standar voltase yaiku 380V-3PH-50HZ, nanging kita bisa nggawe 110-575V miturut kabutuhan sampeyan
4. Iki ndadekake benda kerja ana ing posisi sing sampurna kanggo ngelas.
5. Iki mbuktekake kualitas pengelasan lan nyuda tenaga kerja pengelasan lan ningkatake produktivitas.
6. Posisi kemiringan gir listrik kanthi algebra kemiringan 0-90°
7. Kothak kontrol tangan & kontrol pedal sikil saka jarak jauh.
8. Kacepetan rotasi meja sing bisa diatur tanpa langkah
9. 100% anyar saka pabrikan asli
✧ Spesifikasi Utama
| Model | AHVPE-20 |
| Kapasitas Putar | Maksimal 2000kg |
| Diameter meja | 1000 mm |
| Cara ngangkat | Silinder hidrolik |
| Silinder pengangkat | Siji silinder |
| Gerakan tengah angkat | 600~1470 mm |
| Cara rotasi | Motor 1.5 KW |
| Cara miring | Silinder hidrolik |
| Silinder sing miring | Siji silinder |
| Sudut miring | 0~90° |
| Cara kontrol | Kontrol tangan jarak jauh |
| Saklar sikil | Ya |
| Tegangan | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Werna | Disesuaikan |
| Garansi | Setaun |
| Pilihan | Chuck las |
| Meja horisontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Kanggo bisnis internasional, Weldsuccess nggunakake kabeh merek suku cadang sing misuwur kanggo njamin rotator las tahan suwe. Sanajan suku cadang rusak sawise pirang-pirang taun, pangguna pungkasan uga bisa ngganti suku cadang kanthi gampang ing pasar lokal.
1. Pangowahan frekuensi saka merek Damfoss.
2. Motor saka merek Invertek utawa ABB.
3. Elemen listrik iku merek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Biasane positioner las nganggo kothak kontrol tangan lan saklar sikil.
2. Kanthi kothak tangan siji, pekerja bisa ngontrol fungsi Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Mandeg Darurat, lan uga duwe tampilan kecepatan rotasi lan lampu daya.
3. Kabeh kabinet listrik posisi las digawe dening Weldsuccess Ltd dhewe. Elemen listrik utama kabeh saka Schneider.
4. Kadhangkala kita nindakake positioner pengelasan nganggo kontrol PLC lan girboks RV, sing uga bisa digarap bebarengan karo robot.
✧ Kemajuan Produksi
WELDSUCCESS minangka pabrikan, kita ngasilake rotator las saka pelat baja asli kanggo motong, ngelas, perawatan mekanik, ngebor bolongan, perakitan, pengecatan lan pengujian pungkasan.
Kanthi cara iki, kita bakal ngontrol kabeh proses produksi miturut sistem manajemen mutu ISO 9001:2015. Lan njamin para pelanggan bakal nampa produk sing berkualitas tinggi.
✧ Proyek Sadurunge











