VPE-0.3 Manual Ngiringake 0-90 Degree Welding Positioner
✧ Pambuka
✧ Spesifikasi Utama
| Model | VPE-0.3 |
| Kapasitas Putar | Maksimal 300kg |
| Diameter meja | 600 mm |
| Motor rotasi | 0,37 kw |
| Kacepetan rotasi | 0.3-3 rpm |
| Motor miring | Pandhuan |
| Kacepetan miring | Pandhuan |
| Sudut miring | 0~90° |
| Jarak Eksentrik Maks. | 50 mm |
| Jarak gravitasi maksimal | 50 mm |
| Tegangan | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Meja horisontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Kanggo bisnis internasional, Weldsuccess nggunakake kabeh merek suku cadang sing misuwur kanggo njamin rotator las tahan suwe. Sanajan suku cadang rusak sawise pirang-pirang taun, pangguna pungkasan uga bisa ngganti suku cadang kanthi gampang ing pasar lokal.
1. Pangowahan frekuensi saka merek Damfoss.
2. Motor saka merek Invertek utawa ABB.
3. Elemen listrik iku merek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kothak kontrol tangan kanthi tampilan kacepetan rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Miring Munggah, Miring Mudhun, Lampu Daya lan fungsi Mandheg Darurat.
2. Lemari listrik utama nganggo saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset lan fungsi Stop Darurat.
3. Pedal sikil kanggo ngontrol arah rotasi.
✧ Kemajuan Produksi
WELDSUCCESS minangka pabrikan, kita ngasilake positioner las saka pelat baja asli kanggo motong, ngelas, perawatan mekanik, ngebor bolongan, perakitan, pengecatan, lan pengujian pungkasan.
Kanthi cara iki, kita bakal ngontrol kabeh proses produksi miturut sistem manajemen mutu ISO 9001:2015. Lan njamin para pelanggan bakal nampa produk sing berkualitas tinggi.
✧ Kenapa Pilih Kita
Wiwit taun 2006, kita wis lulus sistem manajemen mutu ISO 9001:2015, kita ngontrol kualitas wiwit saka bahan asli pelat baja. Nalika tim penjualan kita nerusake pesenan menyang tim produksi, ing wektu sing padha bakal njaluk inspeksi kualitas wiwit saka pelat baja asli nganti proses produk pungkasan. Iki bakal njamin produk kita memenuhi kabutuhan pelanggan.
Ing wektu sing padha, kabeh produk kita entuk persetujuan CE wiwit taun 2012, saengga kita bisa ngekspor menyang pasar Europeam kanthi bebas.
✧ Proyek Sadurunge




