Posisi Las VPE-3 kanthi Diameter Meja 1400mm lan Chuck 1200mm
✧ Pambuka
1. Posisi pengelasan standar normal kapasitas beban 3Ton kanthi diameter meja 1400mm.
2. Diameter meja lan dimensi dhuwur tengah kasedhiya kanggo disesuaikan.
3. Tim teknis kita uga bisa ngrancang ukuran, posisi, lan wujud T-shot meja miturut informasi benda kerja, supaya pangguna pungkasan bisa masang benda kerja ing posisi pengelasan kita.
4. Siji kothak kontrol tangan remot lan siji kontrol pedal sikil bakal dikirim bebarengan karo mesin.
5. Posisioner dhuwur tetep, meja rotasi horisontal, posisioner pangaturan dhuwur 3 sumbu manual utawa hidrolik kabeh kasedhiya saka Weldsuccess Ltd.
✧ Spesifikasi Utama
| Model | VPE-3 |
| Kapasitas Putar | Maksimal 3000kg |
| Diameter meja | 1400 mm |
| Motor rotasi | 1.5 kw |
| Kacepetan rotasi | 0,05-0,5 rpm |
| Motor miring | 2.2 kw |
| Kacepetan miring | 0.23 rpm |
| Sudut miring | 0~90°/ 0~120°derajat |
| Jarak Eksentrik Maks. | 200 mm |
| Jarak gravitasi maksimal | 150 mm |
| Tegangan | 380V±10% 50Hz 3 Fase |
| Sistem kontrol | Kabel remot 8m |
| Pilihan | Chuck las |
| Meja horisontal | |
| Posisi hidrolik 3 sumbu |
✧ Merek Suku Cadang
Kabeh suku cadang kita saka perusahaan kondhang internasional, lan iki bakal njamin pangguna pungkasan bisa ngganti suku cadang kanthi gampang ing pasar lokal.
1. Pangowahan frekuensi saka merek Danfoss.
2. Motor saka merek Invertek utawa ABB.
3. Elemen listrik iku merek Schneider.
✧ Sistem Kontrol
1. Kothak kontrol tangan kanthi tampilan kacepetan rotasi, Rotasi Maju, Rotasi Mundur, Miring Munggah, Miring Mudhun, Lampu Daya lan fungsi Mandheg Darurat.
2. Lemari listrik utama nganggo saklar daya, Lampu Daya, Alarm, fungsi Reset lan fungsi Stop Darurat.
3. Pedal sikil kanggo ngontrol arah rotasi.
✧ Kemajuan Produksi
Wiwit taun 2006, lan adhedhasar sistem manajemen mutu ISO 9001:2015, kita ngontrol kualitas peralatan saka pelat baja asli, saben kemajuan produksi kabeh dikontrol dening inspektur. Iki uga mbantu kita entuk luwih akeh bisnis saka pasar internasional.
Nganti saiki, kabeh produk kita wis disetujoni CE kanggo pasar Eropa. Muga-muga produk kita bisa mbantu sampeyan ing produksi proyek.
✧ Proyek Sadurunge



